Представниця тернопільського «Інваспорту» Марія Бала – віце-чемпіонка Європи з дзю-до

У столиці Вірменії місті Єревані відбувся перший чемпіонат Європи з боротьби дзюдо серед спортсменів із вадами слуху. Дебютна континентальна першість надзвичайно успішно склалася для жіночої збірної України: завоювавши чотири золоті, одну срібну і дві бронзові медалі, наші співвітчизниці стали переможницями в командному заліку.

Серед тих, хто вніс вагомий внесок до загального успіху, була наша землячка Марія Бала з Теребовлянщини, яка у ваговій категорії до 78 кілограмів виборола срібну нагороду. У фіналі наша спортсменка поступилася росіянці, відтак виборола титул віце-чемпіонки Європи. Завоювавши «срібло» чемпіонату Європи, Марія Бала виконала норматив майстра спорту. Тренер спортсменки – Леон Уруський.

Як розповів керівник тернопільського Регіонального центру «Інваспорт», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олег Юзчишин, 2 грудня цього року дівчині виповниться двадцять чотири роки. Після закінчення Теребовлянської спецшколи-інтернату для глухих дітей Марія вступила до Тернопільського ВПУ №4 імені М. Паращука.

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com