Поки слідчі шукають гроші Фірташа, тернопільський чиновник платить йому мільйони

IMG_2251-300x225Лише звичайним цирком можна назвати майже щоденні заяви керівництва держави та головних правоохоронців про, начебто, пошук активів олігарха з Тернопільщини Дмитра Фірташа та повернення цих коштів в казну. Перетворюються такі слова на посміховисько через реальні дії чиновників проміжної керівної ланки.

До таких, яких в народі називають чиновниками-прокладками, належить регіонал з Тернополя, який недавно став порошенківцем, Богдан Юлик. Займаючи посаду начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області він, мабуть, не чув, що Фірташа обвинувачують відразу у декількох злочинах, серед яких і розкрадання бюджетних коштів. Тому і заплатив 7 грудня 2015 року фірмі Фірташа ТОВ “Автомагістраль-Південь” 33 мільйони 281 тисячу 892 гривні і ще 158 тисяч 579 гривень.

Гроші оплачено за розрахунком тендеру, який проводив той же чиновник-регіонал Богдан Юлик, який за часів знущання Януковича українським народом обіймав посаду заступника начальника Служби автодоріг у Тернопількій області та одночасно був головою тендерного комітету. А в дні розстрілів Небесної Сотні син КГБіста Богдан Юлик обмивав своє підвищення по посаді.

Окрім цього, ще більше 78 мільйонів бюджетних гривень фірма Фірташа отримала від Служби автомобільних доріг у Львівській області, понад 18 мільйонів від київських дорожників, більше 18 мільйонів в Івано-Франківській області, більше 15 мільйонів в Одеській області, більше 8 мільйонів на Полтавщині.

Загалом фірма Дмитра Фірташа лише в грудні 2015 року отримала з бюджету більше 163 мільйонів гривень.

Така щедрість в умова загальної бідності українців дещо дивує. Люди не здатні справатись і тотальним подорожчанням на ринку продовольчих товарів, одягу, предметів особистого вжитку, паливно-мастильних матеріалів, вартості проїзду. Ще більше б’ють по народу тарифи за комунальні послуги.

Ось так, всякі соратники Януковича, такі як регіонал з Тернополя Богдан Юлик, обманюють українців, і, замість того, щоб відбирати у олігархів гроші, вони навпаки набивають їхні і свої кишені.

 

 

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com