Депутат-недоумок з Тернопільщини загубив списки про відставку Яценюка. Відео

maxresdefaultНародний депутат України, брат голови Тернопільської ОДА, раніше судимий Олег Барна, який постійно вирізняється від інших відсутністю елементарної клепки в голові, знову відзначився.

Спершу він матюкався із трибуни Верховної Ради та в інших місцях, нападав на депутата в прямому ефірі одного із центральних телеканалів. А от, нещодавно, він під час сесії, мабуть, конкуруючи із Олегом Ляшком, як справжній чоловік неправильної орієнтації, потримав за причинне місце самого прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Ймовірно, намацавши у Яценюка більше, ніж у себе, Барна почав збирати підписи про відставку прем’єра.

Деякий час він ходив по телеефірах, звинувачуючи інших депутатів в тому, що не хочуть підтримувати звільнення Яценюка. А от коли депутати самі звернулися до Олега Барни, щоб той надав списки для підписання, то він заявив, що загубив ці списки.

Такі важливі документи депутати, як правило, гублять за чималу фінансову винагороду. Та у випадку Олега Барни можна стверджувати, що цей непотріб реально десь загубив підписи, бо через постійний стан алкогольного сп’яніння просто не спроможний слідкувати навіть за особистими речами.

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com