Олег Барна вже вважає роботу Яценюка задовільною

maxresdefaultБезхребетність і недоумство в черговий раз продемонстрував депутат від Блоку Петра Порошенка і, одночасно, рідний брат голови Тернопільської обласної державної адміністрації, Олег Барна.

Сьогодні він віддав свій голос за скасування рішення Верховної Ради України про визнання роботи Уряду Арсенія Яценюка незадовільною.

Ще зовсім недавно він на камеру, мабуть, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час виступу Арсенія Яценюка на парламентській трибуні, раптово вискочив, щоб подарувати Прем’єру букет квітів. Можливо, Барна хотів запросити Яценюка на повільний танець, але отримав відмову, тож депутат і вирішив потриматись за дітородне місце тодішнього керівника Уряду.

Все це нагадує комедійну програму із недружньої Росії. Барна наче звертався до Яценюка: “Маниш ти мене, Арсене… Маниш”.

Наче, заграючи до Яценюка, Олег Барна на усіх ефірах критикував роботу Прем’єра. А от сьогодні одним натисканням кнопки, проголосував за скасування рішення про визнання роботи Уряду Яценюка незадовільною.

Тож, Олег Барна не згідний із мільйонами українців, і вважає, що Яценюк не знущався над народом, а просто вів його до світлого майбутнього.

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com