Губернатор Закарпаття Москаль підтвердив, що деревина з Бережанщини вивозиться контрабандою

licКомісійна перевірка 169 залізничних вагонів на прикордонних станціях «Чоп» та «Батєво» триває.

Про це повідомив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

Зафіксовані додаткові порушення та розбіжності між декларованим у документах і реальним вантажем. Так, у 8-ми вагонах, завантажених за документами паливною деревиною (тобто дровами), виявлена частина деревини з кодом 4403 (ділова деревина). Власники деревини: ДП «Бродівське лісове господарство», ДП «Самбірське лісове господарство», ДП «Сколівське лісове господарство», ДП «Славське лісове господарство». Митне оформлення вантажу здійснювала Львівська митниця.

Такі ж порушення виявлені у вагонах із деревиною від ДП «Новоград-Волинський дослідний ліспромгосп», митне оформлення яких проводила Житомирська митниця, та ДП «Бережанське лісопромислове господарство», митне оформлення яких здійснювала Тернопільська митниця. Крім того, в процесі зважування зафіксовані розбіжності у задекларованій і реальній вазі вантажу. Два вагони з деревиною виявилися легшими від задекларованої ваги на 3,6 тонни, а один – важчим на 1,2 тонну. Митне оформлення цих вагонів здійснювала Тернопільська митниця. Голова ОДА Геннадій Москаль направив телеграму керівництву Державної фіскальної служби України з проханням анулювати документи підприємств-порушників на митне оформлення лісоматеріалів, а також у Державне агентство лісових ресурсів із проханням відкликати оформлені з порушеннями вагони зі станцій «Чоп» та «Батєво».

Нагадаємо, що на прикордонних станціях «Чоп» та «Батєво» накопичилися 169 вагонів з усієї України, які, згідно з документами, завантажені «паливною деревиною» для експорту в країни ЄС.

Як ми повідомляли раніше, бережанські ліси контрабандою вивозять з України.

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com