На Одещині загинули двоє школярів та вчитель з Тернополя. Фото

14 червня о 15:20 у смт Затока Лиманського району в акваторії Чорного моря під час перебування у воді при штормі (орієнтовна висота хвилі більше 1,5 м.) почали тонути троє дітей. На їх порятунок кинулися троє дорослих.

Одну дитину вдалося врятувати. Під час порятунку інших дітей дорослі почали тонути.

Одного дорослого вдалося врятувати, два інших загинули.

Таким чином, в результаті події врятовано 1 дитину (14 років) та 1 дорослого (26 років), загинуло 2 дітей (14-ти та 16-ти років) та 2 дорослих (32-х та 46-ти років).

До пошуково-рятувальних робіт було залучено пожежно-рятувальні відділення та водолазну групу аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС в Одеській області, катер Держприкордонслужби України, співробітників Національної поліції та місцевих жителів.

Під час проведення рятувальної операції о 16:50 у смт Затока в акваторії Чорного моря співробітниками Головного управління ДСНС України в Одеській області та співробітниками Національної поліції було врятовано з моря 3 людей: чоловіків 27 та 19 років, дівчину 19 років.

Врятованим надана медична допомога, їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Серед загиблих були троє тернополян – учениця 8-го класу, учень 9-го класу школи №24, а також заступник директора з виховної роботи цього навчального закладу. Учні школи приїхали із художнім керівником до Одеси, щоб взяти участь у музичному фестивалі.

Вчитель пожертвував власним життям, щоб врятувати життя дитини.

z_3 z_4 z_5

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com