Порошенко нагородив тернопільських послідовників Януковича

Президент України Петро Порошенко залишається вірним послідовникам Партії Регіонів, одним із засновників якої він є. Чергову свою лояльність до януківців він проявив під час святкування 20-ї річниці з дня прийняття Конституції України.

Порошенко нагородив велику кількість громадян з нагоди державного свята. Серед нагороджених є і Тернополяни. Поряд із новоспеченими заслуженими діячами культури та редакторами комунальних газет привертає увагу нагородження орденами двох жителів Тернопільщини з прізвищем Білик. Мова йде про директора Чортківського медколеджу Любомира Білика та фермера з Теребовлянщини Антона Білика. Ці два чоловіки не є родичами, а лише однофамільцями. Однак, у них є багато спільного. Колись вони проповідували ідеї Партії Регіонів і вигнаного з України колишнього президента Віктора Януковича. А тепер вони вже представляють команду нового Гаранта – Петра Порошенка.

Любомир Білик ще недавно очолював фракцію регіоналів у Чортківській міськраді. Тепер він голова фракції БПП в Тернопільській обласній ради. Таку роботу Порошенко оцінив належним чином і нагородив його Орденом “За заслуги” першого ступеня.

bilyk_pr

Антон Білик був куратором ПР на Теребовлянщині. Він входив у Хоптянівську фракцію в обласній ради минулого складу, а його зять навіть очолював Теребовлянську райдержадміністрацію. За це він отримав орден князя Ярослава Мудрого п’ятого ступеня.

Натомість, до Дня Конституції Порошенко не оцінив заслуги великої кількості героїв-воїнів АТО з Тернопільщини чи волонтерів, які досі допомагають державі забезпечувати українську армію. Достойних, на його думку, не знайшлося.

Варто додати, що процедура нагородження державними нагородами є такою, що подання на це повинен зробити голова обласної державної адміністрації. В нашому випадку це Степан Барна, який на одній із нарад із головами районних державних адміністрацій заявив, що ніодне гімно не буде йому дорікати в тому, що він формував списки кандидатів у депутати за ознакою належності до Партії Регіонів. А тих, хто таки наважиться, Барна наказав мобілізовувати до армії та відправляти в зону АТО.

         

1 Comment for “Порошенко нагородив тернопільських послідовників Януковича”

  1. […] Блок Петра Порошенка вже не розраховує отримати потужні фракції у новоутворених громадах. У всіх трьох містах вони вважатимуть своїм досягненням, якщо отримають хоча б по одному-двох депутатах. Такий результат буде справедливим, адже це реальна оцінка роботи команди Петра Порошенка. […]

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com