Барна, Овчарук і нардепи сплюндрували пам’ять про січових стрільців. Фото

Слава та звитяга українських січових стрільців оспівана в піснях нашого народу. Героїчні воїнізовані підрозділи українських патріотів боронили наші землі на початку ХХ століття. Одними із найвизначніших були бої на горі Лисоні на підступах до Бережан у 1916 році. Погано озброєні, але сильні духом українці своєю кров’ю писали історію, боролися за свій рідний край.

Мабуть тоді, 100 років тому, в славетній боротьбі за Лисоню, вони і не могли подумати, що їхній героїзм будуть топтати ті, які також будуть називати себе українськими патріотами. Але це все ж таки змогли зробити голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, його рідний брат і народний депутат України Олег Барна та ще один нардеп Тарас Юрик.

pog_konv_1 pog_konv_2

Під час святкування сторіччя знаменних подій вони вирішили погасити присвячений їм новенький маркований конверт. Для цього собі у супровід вельможні пани взяли багаторічного керівника комуністичної партії в Тернополі Василя Юрчишина. Чиновники навіть вдягли те “червонознамьонне” опудало у вишивану сорочку.

Нагадаємо, комуністи десятиліттями плюндрували нашу землю та переписували історію, переслідували патріотів і українську церкву. А тих, хто ніс на своїх устах правду про Україну, відстоював незалежність, вбивали, катували або вивозили на заслання до далекого Сибіру. Тож замість того, щоб каятися, просити пробачення чи не в кожної місцевої родини, те комуністичне опудало, наче нічого не бувало, в людські очі вже показує, як він “любить” Україну.

Не гоже так плюндрувати пам’ять про славетних українських воїнів. Ой, не гоже!

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com