Голова Збаразької РДА за безцінь приватизував елітну державну автівку. Фото, документи

pigiti po novomyЧерговий скандал виник в близькому оточені голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни. Місцева команда Петра Порошенка величезними кроками впроваджує програму Президента під назвою “Пижити по-новому”.

Давній друг тернопільського губернатора, який сьогодні є підлеглим Барни, голова Збаразької районної державної адміністрації Анатолій Качка приватизував елітний державний автомобіль, який ще зовсім недавно возив керівництво області.

Давайте вдамося в деталі. Висновки зробимо на основі документів. 12 листопада 2015 року голова Тернопільської обласної державної адміністрації особисто підписав розпорядження №7-агп “Про передачу автомобіля”. Барна, розглянувши клопотання голови Збаразької РДА, передав у його ж розпорядження автомобіль “VOLKSWAGEN TOUAREG”, номерний знак ВО 0101 АА.Автомобіль передано, начебто, для ефективного використання майна.

rozpor_oda

Та в Збаражі голова РДА Анатолій Качка ефективність використання державного майна розуміє зовсім не так, як усі пересічні українці, які сплачують податки на утримання таких як він. Не пройшло й року, як голова райдержадміністрації виніс вже своє розпорядження. 8 вересня 2016 року Качка дозволив відчужити той же автомобіль. Навіть визначив, за яку ціну. Досить вартісний на ринку автомобіль намісник Петра Порошенка в Збаразькому районі вирішив дозволити приватизувати всього 209 274 гривні.

rozpor_rda

А вже далі стало точно так, як і робилося усі попередні роки. Автомобіль, приватизований за безцінь, вже стоїть на подвір’ї голови Збаразької РДА Анатолія Качки.

Такою прихватизацією вже зацікавилися в обласній прокуратурі. По цьому факту розпочато кримінальне провадження. Кажуть, що голова облдержадміністрації Степан Барна дав вказівку обласному прокурору посадити свого близького друга Анатолія Качку аби показати, який він “справедливий” керівник.

kachka_avto

kachka_avto2

 

         

1 Comment for “Голова Збаразької РДА за безцінь приватизував елітну державну автівку. Фото, документи”

  1. […] Нагадаємо, нещодавно Анатолій Качка спробував за безцінь приватизувати елі…. […]

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com