Барна не хоче візового режиму з Росією?

Нарешті! Нарешті більша частина депутатських фракцій підходить до радикальних методів боротьби з агресором. Поступово планується перейти до ізоляції держави, яка вторглася на українські території.

У Верховній Раді реально заговорили про введення візового режиму з Російською Федерацією.

maxresdefaultТа така пропозиція подобається не всім. Зокрема, депутат з Тернопільщини та брат голови Тернопільської облдержадміністрації Олег Барна, мабуть розуміє, що після припинення повноважень в Україні з його рівнем інтелектуального розвитку він нікому не буде потрібним, а тому доведеться їхати на заробітки до “білокам’яної”. В такому випадку візовий режим серйозно вплине на його майбутні плани. Ймовірно, саме через це, Олег Барна вже сьогодні проти запровадження візового режиму з Росією.

Про це Олег Барна повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Наведемо його слова:

“Коли чую про необхідність введення візи з Росією від газової королеви, яка “сиділа” на російському газі, від радикалів за гроші Льовочкіна, який живе у Москві, від блазня НФ, котрий “молиться” на Яценюка з його проектом “Стіна”, та на Мартиненка, котрий з Росії не вилазить, від політичних повій “Самопомочі”, котрі свій юридичний бізнес “творили” із родиною Януковича, то … МЕНЕ ТОШНИТЬ, ТЯГНЕ НА РВОТИ та щось підказує, що потрібно таки добре все вивчити, проаналізувати та передбачити наслідки для наших людей і країни.”

Українцям слід бути переконаними, що Верховна Рада не дослухається до цього “Джамшуда” і таи введе візовий режим з країною-агресором.

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com