Тернопільські депутати імітують боротьбу з корупцією

В роботі українських посадовців вже стало традицією приховувати свої статки. Вже сьогодні вони думають, як обійти обов’язок заповнення електронної декларації. Ще однією традицією є покривання корупції шляхом утаємнення різних документів про встановлення розмірів виплат, надбавок, пільг та привілеїв колишнім і сьогоднішнім посадовцям.

Спроби відкрити інформацію про виплати колишнім високопосадовцям робить народний депутат Юрій Шухевич. Зокрема, цією п’ятниці у Верховній Раді на розгляді парламентарів перебував запит Шухевича до Президента України стосовно зняття грифу “опублікуванню не підлягає” та скасування усіх засекречених нормативно-правових актів Президента України, якими встановлені незаконні пенсійні привілеї для колишніх народних депутатів УРСР і СРСР, колишніх перших секретарів обкомів Компартії України тощо та членів їх сімей, котрим обчислюють пенсії, виходячи з посадового окладу міністра Кабінету Міністрів України.

Начебто, усі народні депутати від Тернопільщини мали б проголосувати за таке рішення, адже вони на кожному кроці рвуть на собі сорочки, доводячи правдивість особистої боротьби з корупцією. Та, насправді, все виходить по іншому. З повними результатами голосування за згаданий запит Шухевича можна ознайомитися на сайті Верховної Ради України. Ми ж зазначимо, як проголосували представники Тернопільщини.

IMG_7235

Барна Олег (Блок Петра Порошенка) – не голосував.

Люшняк Микола (Блок Петра Порошенка) – не голосував.

Побер Ігор (Блок Петра Порошенка) – не голосував.

Юрик Тарас (Блок Петра Порошенка) – не голосував.

Заставний Роман (Народний Фронт) – не голосував.

Соляр Володимир (Народний Фронт) – відсутній.

Головко Михайло (ВО “Свобода”) – не голосував.

Пастух Тарас (Самопоміч) – за.

От такі у нас депутати.

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com