Команда Порошенка на Тернопільщині ремонтує дороги тільки на папері. Документ

Оголошена Президентом Петром Порошенком та Прем’єр-Міністром Володимиром Гройсманом грандіозна робота по ремонту автошляхів в Україні виявилась “фількіною грамотою”. Принаймні, це показує робота команди Гаранта в Тернопільській області. Величезні суми коштів освоюються в кишенях чиновників, а не в ямах на дорогах.

Чиновники звітують до столиці про виконані роботи, а насправді автошляхи не бачили й шуфлі асфальту.

Абсолютно чіткий і зрозумілий приклад можна навести на основі дороги між селами Джурин та Базар в Чортківському районі. На звернення громади до Кабміну про катастрофічний стан покриття служба автодоріг у Тернопільській області поспішила відзвітувати про “проведений невідкладний ямковий ремонт”. Тільки люди не побачили жодних змін.

received_1070754046356879

Через це місцева громада минулими вихідними перекрила дорогу Чортків-Бучач. Вони не задоволені такими просто грабіжницькими діями команди Президента Порошенка на місцях.

Цікаво, що село Базар через поле межує з селом Нагірянка, яке є рідним для голови Тернопільської ОДА (по сумісництву – керівника президентської партії на Тернопільщині) Степана Барни та його рідного брата – народного депутата України від президентської партії БПП Олега Барни. А службою автомобільних доріг в Тернопільській області керує ще один представник БПП – бравий махінатор Богдан Юлик.

julik_agitka

pigiti po novomy

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com