П’яний ректор тернопільського вишу розбив свою і чужу машину. Відео

Вчора, 3 травня, ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий, перебуваючи у нетверезому стані, вчинив дорожньо-транспортну пригоду.

Близько 20 години в селищі Велика Березовиця, що під Тернополем, він на своєму позашляховику Land Rover протаранив автомобіль Opel.

Виїжджаючи з другорядної на головну дорогу Крисоватий не зупинився, щоб пропустити машину, а продовжив рух. Очевидці стверджують, що позашляховик ректора після аварії ще проїхав близько кілометра і лише тоді зупинився.

Правоохоронці, які прибули на місце дорожньо-транспортної пригоди, Крисоватого там вже не побачили. Його автомобіль стояв покинутим. Також, покинутою була й друга автівка. З водієм-потерпілим вже встигли “порішати” питання, і він просто пішов, залишивши розбитий автомобіль серед дороги.

Як стало відомо, виручив Крисоватого колишній прокурор міста Тернополя та перший заступник прокурора Тернопільської області часів свавілля Януковича Сергій Банах, який сьогодні очолює юридичний факультет ТНЕУ. Він оперативно приїхав і забрав свого боса. Не виключено, що Крисоватий та Банах відпочивали в одному закладі. Останній міг також бути на підпитку.

 

         

1 Comment for “П’яний ректор тернопільського вишу розбив свою і чужу машину. Відео”

  1. Михайло

    Треба було спалити “ровер”, і пішла ця криса з ТНЕУ НАХ….

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com