П’яна депутатська бидлота показала своє обличчя. Відео

Масове депутатське попоїще влаштувала Тернопільська обласна рада для депутатів.

В травні цього року в селі Скоморохи Бучацького району відбулася так-звана “спартакіада” органів місцевого самоврядування. Депутати з всієї області декілька годин змагалися в кількох видах спорту. А от ввечері вони почали змагатися в кількох видах спірту. Обласна влада влаштувала для депутатів масове попоїще та “діскатєку”. Народні обранці валялись без тями в траві.

Особливо відзначився депутат Тернопільської обласної ради від радикальної партії Ляшка Сергій Швець. Від величезної дози халявного алкоголю той “приліг” де зміг. Видно, він радикально вирішив знищити скотиняку зеленого змія, бо й не помітив, як розбив собі весь писок.

Ляшківця Сергія Швеця, який ще й очолює бюджетну комісію обласної ради, пробували реанімувати депутати нижчого – районного рівня. Його рану просто залили горілкою, яку пили “з горла”.

         

1 Comment for “П’яна депутатська бидлота показала своє обличчя. Відео”

  1. Оля

    “Масове депутатське попоїще влаштувала Тернопільська обласна рада для депутатів” – ліс рублять – щепки летять, одна людина щось зробить, а звинуватять, причому без карно усіх. а чого автор не пише про те, що “спартакіада” органів місцевого самоврядування відбувається кожен рік впродовж доволі довгого часу? чому не пише про те, що депутати змагаються, займають призові місця, вболівають ? депутати такі ж самі звичайні люди і в них буває все так як в людей, чому тут дивуватись? адже це відео не є прямим доказом масового депутатського попоїща та й не відомо в якому місці і ким проводилась зйомка, озвучте будьте ласкаві прізвище оператора . і чому там не видно обличь інших людей? це наводить на думку, що все підлаштованно проти однієї людини. чи Вам так не здається?

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com