На виборах до громад влада ховається в інших партіях та маскує регіоналів

Вибори, які пройдуть найближчої неділі в Ланівцях, Зборові та Хоросткові заставили владу повністю змінити тактику.

Блок Петра Порошенка вже не розраховує отримати потужні фракції у новоутворених громадах. У всіх трьох містах вони вважатимуть своїм досягненням, якщо отримають хоча б по одному-двох депутатах. Такий результат буде справедливим, адже це реальна оцінка роботи команди Петра Порошенка.

Тому, влада вирішила сховати своїх представників у інших, начебто опозиційних партіях. Перша – це політична партія “Укроп”. На Тернопільщині ця партія є повною протилежністю принципам центрального керівництва. Головою “Укропу” на Тернопільщині є Андрій Цибульський – помічник народного депутата від БПП Ігоря Побера. В списках цієї партії виключно представники партії Порошенка.

Ще одне прикриття для влади – місцева організація партії колишнього Президента Грузії – вигнанця з України Міхаеіла Саакашвілі “Рух нових сил”. Ситуація аналогічна із “Укропом”. Головою обласної організації партії Саакашвілі на Тернопільщині є Михайло Жирівський – помічник ще одного депутата від БПП – Тараса Юрика. В списки партії теж включені ті, які спільно працювали на перемогу Петра Порошенка на виборах Президента України.

Зроблено висновки із обурення громадськості після місцевих виборів 2015 року. Варто нагадати, що тоді регіоналів нагло включали в списки Блоку Петра Порошенка. Зокрема, депутатами обласної ради стали довірені особи Віктора Януковича Любомир Білик та Петро Гадз. Варто нагадати, що голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна тоді наказав зробити з регіоналів “гарних та пухнастих”. А тих, хто заявлятиме про недопустимість включення регіоналів в списки БПП – відправляти в АТО.

Зараз регіоналів сховали у Аграрній партії. Раніше її утримував сам Петро Гадз. А зараз її головою є колишній голова фракції Партії Регіонів Віктора Януковича у Тернопільській районній раді Іван Чайківський.

Таким чином таборами чотирьох політичних партій Блок Петра Порошенка, “Укроп”, “Рух нових сил” та Аграрної партії влада планує впливати на перебіг подій в новоутворених громадах.

         

Метки: , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com