Депутат Тернопільської міськради виявився звичайнісіньким хабарником

Оголошене Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом очищення від хабарників в структурах органів Держгеокадастру помалу дає свій результат. На Тернопільщині правоохоронці взялися за виявлення тих, хто роздає землю за особисту вигоду. Правда, поставлене завдання значно ширше. Виявити та піддати під суд необхідно не лише дрібніших чиновників-посередників, але й тих, до кого збігаються незаконні грошові потоки.

Декілька днів тому правоохоронці затримали чиновника з числа керівного складу в сфері земельних відносин під час отримання неправомірної вигоди. Правоохоронними органами розпочато кримінальне провадження. До підозрюваного судом застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Також, затриманий посадовець почав здавати весь корупційний ланцюжок, який веде до заступника начальника Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області Тараса Серетного, який ще й є депутатом Тернопільської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка.

На даний час ведуться слідчі дії.

Водночас, здійснюються спроби приховати вчинений злочин.

Колишній регіонал, а тепер однопартієць Тараса Серетного – депутат Тернопільської обласної ради Богдан Яциковський особисто та через зв’язки з керівниками області чинить тиск на слідство з метою уникнення від покарання та збереження для себе стабільного джерела незаконних доходів.

Завдяки йому інформація про затримання хабарника не була оприлюднена.

На даний час потрібний належний громадський контроль за цим кримінальним провадженням для забезпечення прозорості досудового розслідування.

         

1 Comment for “Депутат Тернопільської міськради виявився звичайнісіньким хабарником”

  1. […] його від займаної посади. Як ми повідомляли раніше, депутата Тернопільської міської ради від Радикальної ….         […]

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com