Журналісти осоромили Тернопіль на всю Україну. Відео

Журналісти популярної телепрограми одного із центральних телеканалів побували в Тернополі.

Вони проінспектували декілька сфер життєдіяльності міста. Спершу журналісти завітали на м’ясокомбінат місцевого представника партії регіонів Івана Чайківського. З приходом інспекторів ковбасу раптово перестали робити. Людей з камерами просто виштовхували з коридорів, а потім взагалі влаштували стеження. До журналістів вийшов “рупор” м’ясокомбінату Олег Удич, який повідомив, що у зв’язку із релігійним святом (в той день святкували Михайла), працівників відпустили. Насправді робота в цей час йшла повним ходом. Те, що Олег Удич брехав, підтверджує й заповнений гардероб за його спиною. Та й всі добре знають, як в найстрогіший піст Чайківський приймає дегустаторів в рясах, які освячують та їдять ковбасні вироби. А тут всього лише якогось Михайла святкують.

Все ж, повну антисанітарію на м’ясокомбінаті вдалося зафіксувати за допомогою “таємних агентів”. Вже після виходу в програми в ефір Олег Удич натякнув, що антисанітарію в ковбасних цехахрегіонала Чайківського замовили конкуренти.

Далі була міська лікарня, яка існує явно всупереч владі Тернополя, та благодійний фонд, який не може достукатись до муніципалітету. А ще показали дитячий будинок, в якому теж не все добре.

Врешті, своє жирне Я в кінці телепередачі залишив міський голова Тернополя Сергій Надал, який на камеру підтвердив, що повністю не володіє ситуацією.

         

Метки: , ,

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com