This page was exported from Дзвін [ http://dzvin.te.ua ]
Export date: Sun Apr 21 1:00:41 2019 / +0000 GMT

Журналісти осоромили Тернопіль на всю Україну. Відео


Журналісти популярної телепрограми одного із центральних телеканалів побували в Тернополі.

Вони проінспектували декілька сфер життєдіяльності міста. Спершу журналісти завітали на м'ясокомбінат місцевого представника партії регіонів Івана Чайківського. З приходом інспекторів ковбасу раптово перестали робити. Людей з камерами просто виштовхували з коридорів, а потім взагалі влаштували стеження. До журналістів вийшов "рупор" м'ясокомбінату Олег Удич, який повідомив, що у зв'язку із релігійним святом (в той день святкували Михайла), працівників відпустили. Насправді робота в цей час йшла повним ходом. Те, що Олег Удич брехав, підтверджує й заповнений гардероб за його спиною. Та й всі добре знають, як в найстрогіший піст Чайківський приймає дегустаторів в рясах, які освячують та їдять ковбасні вироби. А тут всього лише якогось Михайла святкують.

Все ж, повну антисанітарію на м'ясокомбінаті вдалося зафіксувати за допомогою "таємних агентів". Вже після виходу в програми в ефір Олег Удич натякнув, що антисанітарію в ковбасних цехахрегіонала Чайківського замовили конкуренти.

Далі була міська лікарня, яка існує явно всупереч владі Тернополя, та благодійний фонд, який не може достукатись до муніципалітету. А ще показали дитячий будинок, в якому теж не все добре.

Врешті, своє жирне Я в кінці телепередачі залишив міський голова Тернополя Сергій Надал, який на камеру підтвердив, що повністю не володіє ситуацією.

YouTube Video: YouTube.com/watch?v=TWQV7ufbIjk

Post date: 2018-02-07 23:27:36
Post date GMT: 2018-02-07 19:27:36
Post modified date: 2018-02-07 23:27:36
Post modified date GMT: 2018-02-07 19:27:36
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com