В рідному селі Барни дорожники замість відбійників встановили … стрічку. Фото

Коли голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна почав формувати свою команду із членів партії регіонів, йому довелося придумати легенду, чому він пішов на такий крок. На одній з нарад з головами районних державних адміністрацій він наказав підлеглим всіляко відбілювати януківців. Для цього їм потрібно було посилено помагати атовцям та вдовам загиблих воїнів. Стосувалося це, здебільшого, аграріїв та підприємців, які були готові вкласти гроші в своє політичне майбутнє.

Але були й такі, яким потрібно було створити позитивний імідж іншим способом. Стосується це затятих януківців, координаторів поїздок на антимайдан Івана Бабійчука та Богдана Юлика. Їх Барна назвав неоціненими фахівцями та спеціалістами. Юлик, як включений в списки БПП до обласної ради в очах Степана Барни став прогресивним новатором, на менеджерських здібностях якого буде будуватися майбутнє області, а можливо, й всієї України. Воно й не дивно, адже Юлик навчився грамотно відмивати для голови ОДА величезні суми на будівництві та ремонті доріг.

Так от, тепер цей новатор продемонстрував справжнє ноу-хау в рідному селі голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни та його рідного брата – народного депутата України (читай – головного клоуна Верховної Ради) Олега Барни. В Нагірянці Чортківського району дорожники замість відбійника встановили звичайну поліетиленову стрічку. Можливо, на думку супер-менеджера Богдана Юлика, стрічка рятуватиме водіїв від з’їзду в обрив.

Фото результату високоінтелектуальної діяльності дорожників під чітким керівництвом Юлика оприлюднили небайдужі користувачі.

         

Метки: , , ,

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com