Соратники Порошенка на Тернопільщині розкрадають бюджет, наче, так має бути. Відео

Унікальне поєднання двох абсолютно несумісних між собою речей демонструють можновладці-порошенківці з Тернопільщини.

Президентська команда оббирає бюджет і подає це своїм виборцям, як величезну заслугу.

Ще не встиг згаснути скандал навколо поділу доріг на ділянки по 40 метрів, аби уникнути проведення публічних закупівель, як почала набирати обертів нова історія про встановлення футбольних майданчиків. Начебто благородна затія розвивати спорт в області просто перетворилася на чергову схему з відмивання бюджету в особливо великих розмірах.

Депутат Верховної Ради України, він же – голова обласного осередку БПП (Блоку Панамських Патріотів, Блоку Петра Порошенка), він же – голова обласної федерації футболу, він же рідний брат заступника голови Тернопільської ОДА Тарас Юрик заробляє свої політичні дивіденди на будівництві майданчиків із штучним покриттям для міні-футболу. Начебто і хороша ідея, і потрібна, але він не встановлює майданчики за власні кошти, робиться це за загальнодержавною програмою із бюджету. Та от, виявилося, що заробляться не тільки віртуальні політичні дивіденди, але й цілком реальні – у вигляді цілих пачок американських долярів.

Детальніше – у журналістському розслідуванні.

Андрей Павелко

Из этого остросюжетного видео о Главе бюджетного комитета Андрее Павелко вы точно узнаете:1) Как построить за кредитные средства UEFA завод, который никогда не работал и работать не собирается;2) Как Павелко-Глава бюджетного комитета выделяет бюджетные средства в сумме 540 млн.грн. Павелко-Президенту ФФУ и украсть из них 180 млн.грн.;2) Как, при этом, структура Павелко выигрывает абсолютно все тендеры, да еще и на условиях 100% предоплаты;3) Как ФФУ строит футбольные поля за 1,5 млн. грн., когда другие подрядчики готовы построить их максимум за 900тыс.грн. (а то и за 640тыс.грн.);4) Как взять 200млн. грн. у государственного банка, и не вернуть их, делая вид, что никакого ночного клуба у тебя нет;5) Как быть бездомным, скрывать гражданскую супругу и не отображать реальные доходы в декларации будучи народным депутатом.Это, и еще много всего интересного, в сюжете 112 телеканала https://youtube.com/watch?v=IFY2-vLea3Q , а мы даем вам спойлер.

Опубликовано Центр журналістських розслідувань Вторник, 31 июля 2018 г.

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com