This page was exported from Дзвін [ http://dzvin.te.ua ]
Export date: Wed Jun 26 14:12:25 2019 / +0000 GMT

На Тернопільщині голова громади розганяє школуКоли до влади обирають випадкових людей, слід чекати занепаду.

Так сталося в Борсуківській громаді в Лановецькому районі. Голова вирішив економити бюджет на вчителях. Призвела до цього нездатність шукати резерви бюджетних надходжень.

Перший рік роботи новоутвореної громади був цікавий. З державного бюджету дали кошти, появилися нові посади, хороша зарплата. В такій ситуації покерував би кожний. Ділити є що, а за надходження не дуже потрібно переживати. Але керівництво держави відразу попереджало: все так не буде. Вчіться заробляти в громаді використовуючи місцеві ресурси та потенціал. До голови Борсуківської громади Івана Друзя це не дійшло. Вже в поточному році довелося скрутніше. Грошей вистачає тільки на зарплати посадовцям, а от освіту довелося скорочувати.

Таким чином, голова Борсуківської громади Іван Друзь вирішив перетворити середню дев'ятирічну школу на початкову, а загальноосвітню одинадцятирічну - на дев'ятирічну.

Як пише Наталя Басюк, "голова громади с. Борсуки та його прибічники вирішили змести с.Синівці з лиця землі. Закрито клуб,бібліотеку . Та це ще пів біди.Найбільше наболіло людям питання про ФП села та школу. З понеділка буде пустувати Фельдшерський пункт. А сьогодні він висунув на сесії питання про реорганізацію школи с Синівці ,а тобто закриття старших класів(з 5 по 9). Хоча в даний момент у школі є 29 учнів. А є в районі школи ще з меншою кількістю учнів. Він бачите економить бюджет на дітях. А як бути людям. Може їм вже і кисень перекрити щоб не дихали???"

Голова громади Іван Друзь це й вирів засекречувати рішення сесії та виконкому. Не зважаючи на працюючий сайт, рішення публікуюються не всі, а лише ті, які не встидно показати людям.

 

 


Post date: 2018-08-29 21:24:32
Post date GMT: 2018-08-29 17:24:32
Post modified date: 2018-08-29 21:24:32
Post modified date GMT: 2018-08-29 17:24:32

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com