Найбільшу премію в Тернопільській ОДА отримує регіоналка, яка вимагала покарання для майданівців. Відео, документ

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації, представник партії Блок Петра Порошенка Степан Барна продовжує витирати ноги в Небесну Сотню та усіх учасників акцій протесту під час Революції Гідності.

Спершу він залишив у владних кабінетах вірних соратників Януковича та Хоптяна, потім включив їх в списки БПП під час виборів депутатів усіх рівнів, а тепер він платить їм найбільші премії.

Про це декілька днів тому заявив сам Степан Барна.

Під час засідання з приводу гендерної рівності за участю віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука (представляє БПП, в минулому – член Партії Регіонів) та інших чиновників голова Тернопільської обласної державної адміністрації заявив, що йому не соромно за це.

– Коли ми говоримо про преміювання, я собі десь на своєму такому рівні примітивному думаю, Світлана Теодозіївна (Беспоповцева – ред.) – заступник голови адміністрації. Коли я міг дати нижчу премію Світлані Теодозіївні, ніж, наприклад, заступнику-чоловіку. Напевно, жодного разу такого не було – заявив Степан Барна.

Причому, найбільше вона заробляти стала не лише в цьому році, коли рішенням Степана Барни була призначена заступником голови облдержадміністрації. Як свідчить інформація про преміювання чиновників Тернопільської ОДА за 2017 рік, Світлана Беспоповцева отримала найвищу премію й в минулому році. Менше за неї отримували навіть заступники голови Тернопільської обласної державної адміністрації, в яких було значне більше обов’язків та вищі посадові оклади.

Загалом Світлана Беспоповцева у 2017 році лише премії отримала понад 45 тисяч гривень. Це значно більше, ніж середньостатистичний працівник бюджетної сфери отримує за цілий рік роботи.

Нагадаємо, Беспоповцева Світлана Теодозіївна – один із провідних функціонерів Тернопільської обласної державної адміністрації за часів керівництва Валентина Хоптяна, член Партії Регіонів. В грудні 2013 року другою після тодішнього заступника голова ОДА Петра Гоча підписала звернення до правоохоронних органів щодо притягнення до відповідальності активістів Революції Гідності, свідчила проти них в суді. У 2018 році призначена заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації.

 

 

         

Метки: , , , ,

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com