Влада поставила жителів Тернопільщини на коліна. Кому дякувати?

Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман, сьогодні, під час екстреного засідання Уряду, оголосив про чергове збільшення вартості природного газу для населення.

З 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%. Для газопостачальних компаній вона складе 8550 гривень за тисячу кубометрів.

Відтепер і жителям Тернопільської області, які підтримували на попередніх президентських виборах сьогоднішнього Гаранта, доведеться вилазити із власної шкури, аби забезпечити надприбутки олігархам.

Саме потребою нажитися на українцях викликане збільшення ціни на газ. Вже тривалий час рейтинги симпатиків виборців демонструють, що Петро Порошенко і його олігархічна команда залишиться далеко за межами владних кабінетів. Тож, за час, який залишився, потрібно якомога тісніше набити свої сейфи грошима. А зробити це можна тільки за рахунок українського народу.

На Тернопільщині за здорожчання газу можна подякувати представникам коаліційної влади – голові Тернопільської обласної державної адміністрації Степанові Барні, голові Тернопільської обласної ради Віктору Овчаруку, головам районних державних адміністрацій у всіх районах області.

Не забуваймо дякувати й народним обранцям від Тернопілля. Згадаймо й депутатів Верховної Ради України, які ввійшли в коаліцію та несуть відповідальність за збільшення ціни на газ: Ігоря Побера, Романа Заставного, Тараса Юрика, Миколу Люшняка, Володимира Соляра та матюкливого Олега Барну.

Деколи ми ще зустрічаємо цих хапуг на вулицях, коли вони на короткий час виповзають із своїх позашляховиків. Тож не забуваймо при зустрічі звертатися до них лише на “Ви”, низенько кланятися, притримувати руку в районі ротової порожнини, щоб бува випадково не плюнути. Також, самими лагідними словами потрібно їм дякувати, що не забувають про існування людей, хоча б і в такий спосіб, коли їх просто обдирають. Можна пропонувати керівникам області і районів, а також народним депутатам, ще переглянути тарифи, можливо вони чогось недорахувалися і вартість газу, світла, води, вивозу сміття та обслуговування будинків можна ще збільшити? Можливо возити українське вугілля, ніби з Роттердаму, то трішки заблизько? Можна було б прокласти маршрут з Аргентини через Австралію та Японію, і лише тоді до Роттердаму?

А ще варто відкривати для українців багато-багато нових магазинів. З вживаним одягом, взуттям та речами. На більше нам не вистачить.

         

Метки: , , , , , , , ,

1 Comment for “Влада поставила жителів Тернопільщини на коліна. Кому дякувати?”

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com