Координатор тітушок антимайдану з Тернополя отримає посаду в столиці

Керівник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Богдан Юлик, який в часи Євромайдану координував відправку до Києва тітушок, отримає жирну посаду в столиці.

Влада Порошенка віддячує регіоналам, які добре знають табличку ділення та щедро фінансово підтримують чиновників.Тож, Юлика переводять в Державне агентство автомобільних доріг України.

Наразі Богдан Юлик тимчасово пересидить на посаді начальника відділу контролю та документального забезпечення. Можна було б сказати, що це пониження по посаді, адже в Тернополі він керував розподілом потоків на будівництво та ремонт усіх доріг, а в столиці керуватиме чотирома підлеглими та матиме функції реєстрації вхідної та вихідної кореспонденції. Але це посада транзитна, і вже дуже скоро він має зайняти досить серйозний пост.

Дивує й те, що Юлик іде на підвищення не зважаючи на скандали із поділом доріг на ділянки по 40 метрів задля уникнення проведення процедур публічних закупівель і підписання договорів підрядів із потрібними фірмами на умовах завищення видатків з бюджету.

Декілька місяців тому міністр інфраструктури Володимир Омелян порівняв Богдана Юлика із Остапом Бендером та наказав керівнику Укравтодору Славоміру Новаку звільнити цього жулика.

Однак, до звільнення не дійшло. Цей хапуга зумів відбутися лише доганою. А тепер винагородою за обкрадання бюджету стане ще й підвищення по посаді.

Хотілося б без зрадоньки , але …Тернопільска САД !!!!!У період з 14.06.2018 по 25.06.2018:САД в Тернопільській…

Опубліковано CoST Ukraine Вівторок, 26 червня 2018 р.

Регіонал, який балотується до облради, ледь помістився на агітку. Фото

Дорога, яка мала служити 10 років, протрималася 8 місяців. Фото

         

Метки:

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com