Вплив коронавірусу на владу Тернопільщини: облдержадміністрація залишилась без Сопель

Президент України Володимир зеленський звільнив Ігоря Сопеля з посади голови Тернопільської обласної державної адміністрації.

Таким чином облдержадміністрація залишилась без двох Соплів: самого Ігоря Михайловича та його дружини Ольги.

Працівники апарату кажуть, що вона там заправляла на правах господині. Але до своїх повноважень “перша леді” області віднесла не лише побут, але й багато інших питань, по яких вона роздавала доручення.

Офіційною причиною звільнення є подана заява про відставку у зв’язку із протестами жителів області проти розміщення на Тернопільщині евакуйованих з Китаю громадян, які мали ризик захворіти коронавірусом.

Однак, подейкують, що Ігор Сопель просто шукав причини піти із влади. З першого дня після призначення він виявився не готовим до внутрішньої політичної кухні. А через відсутність елементарної комунікації він заробив собі резюме “нульового” чиновника.

Поряд з цим він намагався протягнути декількох родичів на посади у виконавчій гілці влади.

Так, заступником голови обласної державної адміністрації став його кум Арсен Марчишак. Племінник Ігоря Сопеля Тарас Дідик також претендував на заступника голови ОДА, але його “зарубали” в столиці. Тому Ігор та Ольга Соплі вирішили призначити племінника керівником патронатної служби в апараті ОДА.

Ще двоє родичів офіційно досі претендують на посаду голів Тернопільської та Чортківської районних державних адміністрацій.

В останні дні спеціалістами патронатної служби стали ще дві безробітні родички Соплів Ірина Бойковська та Ольга Воськало.

Тепер залишилось побажати сім’ї Ігоря та Ольги Соплів продовжувати розвивати свій бізнес з продажу хлібопродуктів. Можуть вони із собою забрати й усіх родичів.

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com