Надалу набридло дерибанити землю сотками? Завтра в хід підуть гектари

Сергій НадалСхоже, на завершення каденції в міській раді, де вся повнота влади належить Всеукраїнському об’єднанню “Свобода”, однопартійці Олега Тягнибока хочуть остаточно роздерибанити місто.

Вже більше чотирьох років свободівці ділили землю сотками. З цього добряче заробляв міський голова Сергій Надал, заступники мера і навіть депутати. Вони ще після першої сесії сказали, що безкоштовно голосувати за роздачу землі та комунального майна не будуть. Когось задобрили виграними тендерами, комусь перепав шматок землі, а дехто надав привілеї зеленому американському долару.

Відчуваючи, що свободівців і самого Надала тернополяни давно розкусили, вони прагнуть вичистити все. Вже давно Надалу не давав спати величезний пласт чорнозему в напрямку Львова. Більше тисячі гектарів на території міста перебуває у віданні Міністерства освіти. Держава створила навчально-дослідне виробниче господарство “Наука” та передали у підпорядкування Тернопільського національного економічного університету. Схоже, за півроку присутності свободівців у виконавчій гілці влади на найвищих посадах зіграла джокером в руках Сергія Надала. Через міністрів АПК Швайку та екології Мохника міська рада отримала всі необхідні документи для дерибану землі. Сприяв цьому і “ручний” колишній голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк.

І от, звершилося. Завтра сесія розгляне питання “Про затвердження детального плану території «Житлового району «Кутківці»” та “Про затвердження ескізного плану забудови детального плану території «Житлового району «Пронятин»”.

За цими питаннями ховається саме роздача земель під житлову забудову. За твердженнями чиновників із міської ради, тут повинен вирости новий мікрорайон більш ніж на 40 тисяч жителів. Тільки цікаво, звідки така кількість людей візьметься, адже динаміка кількості населення регулярно зменшується.

Не лякає свободівців й те, що землі досі перебувають у статусі “для сільськогосподарського призначення”. Це справжня золота жилка в умовах ефективного менеджменту, яка могла б забезпечити обласний центр дрібною городиною протягом всього року.

         

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com