Головко не підтримав ініціативу Яценюка щодо зменшення податків

У неділю, 28 грудня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Парламенту представив проект податкової реформи, доопрацьований Урядом України та парламентською коаліцією.

Він висловив народним депутатам подяку за доопрацювання пакету законодавства, яке розглядатиметься Парламентом «Це була складна, але правильна робота, і низка речей, яка внесена коаліцією, прийнята Урядом. Видається, що ми напрацювали правильний пакет, який дасть можливість, з одного боку, ввести справедливу систему оподаткування, з іншого – наповнити бюджет, і він не буде нести в собі корупційної складової і створювати проблеми для малого і середнього бізнесу».

Глава Уряду оголосив  базові тези напрацьованої податкової реформи. За його словами, насамперед йдеться про скорочення кількості податків із 22 до 9: «Це була спільна позиція всіх членів коаліції».

Законопроект також передбачає зниження ставки податків для малого і середнього бізнесу: «При цьому ми вводимо мораторій на проведення перевірок малому і середньому бізнесу протягом двох років».

Що стосується оподаткування великого бізнесу, за словами Арсенія Яценюка, «одностайно підтримано рішення щодо продовження всіх високих ставок, які чинні на сьогоднішній день по оподаткуванню ренти на нафту, газ та інші корисні копалини».

Окрім того, передбачено запровадження трансфертного ціноутворення для великого бізнесу, «який тепер не зможе ховати свої прибутки і свої статки в офшорних зонах».

«Ми йдемо по шляху зменшення єдиного соціального внеску і детінізації заробітних плат», – підкреслив Глава Уряду.

DSC_7198 - копия головко-яценюк

А от депутат Верховної Ради від Тернопільської області свободівець Михайло Головко проголосував проти такої ініціативи Арсенія Яценюка та його Уряду, за що всі жителі області можуть йому гарно подякувати.

         

1 Comment for “Головко не підтримав ініціативу Яценюка щодо зменшення податків”

  1. Місцевий

    Брєд сивої кобили: там не скорочення податків, а лише об’єднання. А податкове навантаження не зменшується. Головко молодець в тому плані, що не ліг під олігархів!

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com