Земельник Надала побудував будинок за 1200 гривень зарплати. Фото

Юрист міського відділу земельних ресурсів Назар Станович вже встиг побудувати в “Кутківцях” будинок.

Про це йдеться в листі, який ми отримали на редакційну скриньку.

Зарплата у молодого надалового чиновника зовсім не велика. Його оклад становить трішки більше від 1200 гривень. Але це не є показником, бо свободівці роздають землю із швидкістю світла.

Варто нагадати, що недавно в інтернеті появилося відео, як ще один ставленик Надала у відділі земельних ресурсів брав хабара у власному кабінеті. Тепер він звільнений.

Сусідом успішного чиновника скоро може стати депутата Верховної Ради Ігор Побер.

2014-10-11 16.09.00 2014-10-11 17.27.28 2014-10-11 17.27.53

         

2 Comments for “Земельник Надала побудував будинок за 1200 гривень зарплати. Фото”

  1. козак Жим

    А найбільше наволочі у владних структурах, які ділять землю і які день у день крадуть , крадуть і ще раз крадуть. Але так завжди не буде – народу увірветься терпець – і люди візьмуться не за вила – а за зброю – і той Назарчик получить більше, ніж він получив біля оліівського клубу, коли хамив порядним пацанам. А ще краще буде, коли хтось з АТОшників, яких він образив візьме, обріза чи автмата – та й відстрелить Назару яйця, щоб не плодив таких хитрожопих. Після того він уже стане непотребний Русланці – прийдеться просити покровителя – борщівського шварцнегера на прізвисько Бістро, але тоді вже коси русланці повириває Дарка та й ще Ілонка допоможе !

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com