Регіонал, який балотується до облради, ледь помістився на агітку. Фото

julik_agitka

Колишній однопартієць Віктора Януковича Богдан Юлик балотується до Тернопільської обласної ради. Сьогодні він знову представляє партію президента. Висунула Богдана Юлика кандидатом в депутати партія Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

В непрості часи протистояння українців з командою Януковича Богдан Юлик виконував важливі завдання колишнього голови ОДА Валентина Хоптяна та входив до групи осіб, що відповідали за фінансування поїздок на антимайдан.

Регіонал Юлик вже зробив свої перші у житті агітки. Він вирішив виготовити ручки із своїм прізвищем та ім’ям та календарики із своїм зображенням. У соцмережах вже викладені ці чуда агітпродукції. Якщо з ручками ще щось вийшло, то із календариком – ні. Обличчя регіонала Юлика таке вгодоване, що ледь помістилося на невеличкому аркуші паперу.

Ще більше дивують лозунги регіонала. Він назвав себе працьовитим, але його ще ніхто не бачив за якоюсь роботою, окрім як колупання у вухах та підрахунку грошей. Також він пише про європейські дороги, але складається враження, що він ніколи їх не бачив, а європейськими вважає ті, які роблять підпорядковані йому підприємства на Тернопільщині. Про них ми вже писали. Ті, які мали б по документах служити 10 років, зникли вже через 8 місяців, а інші, на які також потрачені державні мільйони, не протрималися й 3 місяці.

Ще більше смішно із того, що регіонал Юлик обіцяє в бою захищати рідний край, але його зовнішній вигляд та поведінка сама говорить про непридатність до носіння зброї, щоб випадково себе не застрелив.

Нагадаємо, нещодавно голова Тернопільської ОДА Степан Барна наказав головам райдержадміністрацій всіляко відбілювати регіоналів та сприяти їм у виграші на виборах. Хто ж візьметься критикувати партію Порошенка за те, що відбувається реабілітація команди Януковича, за вказівкою Барни може отримати повістку до військкомату.

 

         

3 Comments for “Регіонал, який балотується до облради, ледь помістився на агітку. Фото”

  1. Вітос

    Хочеться сосати лапу – голосуй за бидлоБодьку

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com