Список Партії Регіонів до обласної ради очолив особисто Степан Барна

pigiti po novomyЯк і говорилося під час скандальної скайп-наради голови Тернопільської обласної державної адміністрації з головами РДА, в списках сьогодні правлячої партії Блок Петра Порошенка – Солідарність з’явилися зовсім неочікувані прізвища, які з 2010 по 2014 рік обслуговували Партію Регіонів. Сьогодні влада, як і наказував голова ОДА, активно їх відбілює та робить великими меценатами і реформаторами, щоб “ніяке гімно не могло ніц сказати”.

В список до обласної ради потрапили здебільшого аграрії, які регулярно спонсорували та розважали пиячка Хоптяна. Тепер вони “носять” новій владі. Серед них регіонали Юрій Березовський, Антон Білик, Петро Гадз, Осип Гасюк, Олег Крижовачук. Також, отримали індульгенцію Володимир Троян та Любомир Білик. Запечатує список скандальний куратор поїздок на “антимайдан” Богдан Юлик.

Все це шобло подається виборцям по-новому, тобто, не в синіх фарбах Партії Регіонів, а червоно-білих порошенківців. Начинка залишилася ж та сама.

Вся президентська команда та особисто Степан Барна майже щодня своїми діями доводять, що смерті Небесної Сотні та кількох тисяч жертв війни є даремними.

         

2 коментарі for “Список Партії Регіонів до обласної ради очолив особисто Степан Барна”

  1. […] вже писали про януківців, які можуть стати депутатами обласної ради. В районах їх не менше. Скажімо, в Тернопільську […]

  2. […] Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна почав формувати свою команду із членів па…, йому довелося придумати легенду, чому він пішов на […]

Leave a Reply

300x250 [реклама]
Категорії
Яндекс.Метрика
Дзвін © Тернопільські новини e-mail:dzvin.te.ua@gmail.com